CES - Worthing

Jazyková škola Swandean School of English ( Nyní CES ) byla založena v roce 1976 ve Worthing - na jižním pobřeží Velké Británie. V roce 1983 získala akreditaci British Council. V roce 2005 došlo ke spojení s jazykovou školou CES Dublin a dalšímu rozvoji. Více informací

Ceny od 4 020 Kč

Objednat Chci poslat cenovou nabídku

Podrobné informace

Umístění a vybavení

Krásné město (100 tis. obyvatel) na jižním pobřeží se spoustou příležitostí jak strávit volný čas - obchody, sport, zábava, posezení v místní kavárně. Cca 1 hod a 15 minut vlakem od Londýna, 25 minut od Brightonu a 2 hodiny od letišt Heathrow. Tato akreditovaná škola je známá především svým individuálním přístupem ke studentům, vládne zde přátelská mezinárodní atmosféra.

13 moderně vybavených učebnen, které jsou k dispozici i po výuce pro samostudium. Počítačová místnost - e-mail a WIFI internet zdarma, TV, DVD, stolní tenis a zahrada. Každý týden se pořádá řada odpoledních a víkendových aktivit a výletů.

Kurzy a ceny

Věk studentů

Od 16 let.

Kurzy

Délka lekce = 45 minut.

Standard Course

20 lekcí obecné angličtiny za týden, výuka: 09:00 - 13:00, není vhodné pro úplné začátečníky, max. 14 studentů ve skupině.

Intensive Course

30 lekcí obecné angličtiny za týden, výuka: 09:30 - 16:30, kurz není určen pro úplné začátečníky, max. 14 studentů ve skupině.

Standard English PLUS Business 30

20 lekcí obecné angličtiny za týden, výuka v dopoledních hodinách, max. 14 studentů ve skupině, + 10 lekcí obchodní angličtiny. Výuka 09:30 - 13:00 po - pá + 14:00 - 16:30 út - čt. Nabídka jen pro Worthing, červenec - srpen.

Combination Course 20+5

20 lekcí obecné angličtiny za týden, výuka v dopoledních hodinách, pro zájemce s min. znalostmi základů angličtiny, max. 14 studentů ve skupině + 5 lekcí One-to-one za týden, v odpoledních hodinách.

One-to-one

přídavné lekce jeden učitel a jeden žák, nejefektivnější forma výuky.

Cambridge Examination Course

30 lekcí za týden, 10 -12-ti týdenní program, od Intermediate. 

Termíny

Celoroční nabídka. Nástupní termíny jsou každé pondělí - pokud není uvedeno jinak. Škola je uzavřena v době svátků a prázdnin, výuka se nenahrazuje.

SPECIÁLNÍ CENÍK PRO KLIENTY ALBIONU - SLEVA CCA 20% OPROTI BEŽNÝM CENÁM TÉTO ŠKOLY.

CENA 2018 1 týden
Registrační poplatek - jednorázová platba 40 GBP
General English 20 138 GBP
Intensive English 30 208 GBP
  • Přijímáme bezhotovostní platby v GBP na náš GBP účet ve FIO bance - držíme cenu (cena nepodléhá kurzovému pohybu)
  • Info pro Erasmus+ / Kurz pro přepočet z Kč na EUR (při vyúčtování – závěrečné zprávě) Vám určuje NAEP/DZS ( nadace ).
  • Kurz pro přepočet na Kč je aktuální v den nabídky ZDE / devizy prodej včetně kurzového rizika/.

V ceně

Kurz dle výběru, registrační poplatky, vstupní test, základní učební materiály (učebnice se kupují na místě za 35 GBP), certifikát o absolvování kurzu, cestovní průvodce, informační balíček na cestu a služby ALBIONu, zákonné pojištění CK pro případ krachu dle zákona č159/1999sb.

Doplňkové služby - možno zajistit

Ubytování a ceny

Ubytování

sobota - sobota, neděle - sobota, na vyžádání neděle -neděle

Hostitelská rodina

jednolůžkový, dvoulůžkový pokoj, plná penze / oběd formou balíčku. Studenti ve věku do 18 let nemohou být ubytování v jednolůžkovém pokoji v červenci-srpnu. Speciální diety za příplatek 20 GBP/týden.

Termíny

Celoroční nabídka.

CENA 2018 1 týden 
Registrační poplatek - jednorázová platba 55 GBP
Hostitelská rodina, polopenze, dvoulůžkový pokoj 135 GBP
Hostitelská rodina, polopenze, jednolůžkový pokoj  145 GBP

Program pro volný čas

Zahraniční škola nabízí každodenní odpolední, popř.večerní program a víkendové aktivity - možno objednat na místě a uhradit v hotovosti na recepci školy. 

Dokumenty ke stažení

zpět na výběr školy