PARIS LANGUES - Paříž

Kde jinde prožít nezapomenutelné prázdniny, seznámit se se spoustou lidí z celého světa, a navíc se zlepšit ve francouzštině, než v našem letním jazykovém kurzu přímo v srdci Francie v Paříži.Paříž patří bez nadsázky mezi nejkrásnější města na světě. Nejen kvůli své historii, architektuře a památkám, ale zejména díky své nenapodobitelné atmosféře dokreslované kavárnami, muzei, kabarety i pouličními umělci je jedním z nejnavštěvovanější a nejromantičtějších míst na světě. Kdo by neznal názvy jako Montmartre, Eiffelova věž, Louvre nebo Notre Dam. Více informací

Ceny od 0 Kč

Objednat Chci poslat cenovou nabídku

Podrobné informace

Umístění a vybavení

Paris Langues se nachází ve FIAP Jean Monnet, mezinárodním centru blízko středu Paříže. Tato škola nabízí možnost výuky francouzštiny v mezinárodní atmosféře studentů z celého světa a poskytuje jedinečnou možnost zdokonalit se jak ve znalostech francouzského jazyka, tak i způsobu života, kultury a zvyklostí. Přátelská atmosféra poskytuje studentům možnost blízkého vztahu s lektory i vedením školy, lektoři vedou studenty pomocí dynamických a komunikativních vyučovacích metod.

Škola nabízí svým studentům kavárnu, snack-bar, restauraci, informace pro cizince, hudební studio, televizní místností, malou a velkou společenskou místnost s diskotékou. Maximální počet studentů 12 zaručuje studentům možnost aktivní účasti na výuce.

Kurzy a ceny

Věk

Od 16 let

Kurzy

Délka lekce = 45 minut

Obecný kurz

20 lekcí obecné francouštiny za týden, výuka 9:00 - 12:00, max. 12 studentů ve skupině.

Intenzivní kurz

26 lekcí obecné francouzštiny za týden (Oral Workshop 6 classes / týdně + 1 aktivita zdarma), max. 12 studentů ve skupině.

Super intenzivní kurz

30 lekcí obecné francouzštiny za týden (Oral Workshop 6 classes + Writing Workshop 4 classes / týdně + 1 aktivita zdarma)

Francouzština v domě učitele

15 lekcí soukromé dopolední výuky. 7 dní /6nocí/ s plnou penzí v domě soukromého učitele.

Speciální 1 týdenní kurz
  • 10 lekcí soukromých lekcí / týden + 1 workshop (14 hodin)
  • 15 lekcí soukromých lekcí / týden + 1 workshop (19 hodin)

Co je workshop? Odpolední lekce mluveného nebo písemného projevu v mini skupince 4 - 8 studentů. Procvičujete buď mluvený projev (výslovnost, porozumění, diskuze) nebo písemné schopnosti (písemná cvičení, příprava na zkoušky TEF, DELF atd.).

Termíny

Celoroční nabídka. Nástupní termíny jsou každé pondělí - pokud není uvedeno jinak. Speciální nástupní termíny pro úplné začátečníky.Škola je uzavřena v době státních svátků - bez možnosti náhrady: 6.1., 17.4., 1.5., 8.5., 25.5., 5.6., 14.7., 15.8., 1.11., od 18.12.2017
Sezona A:1.1.-3.3., 2.5.-30.6., 2.10.-22.12.2017
Sezona B: 6.3.-28.4., 3.7.-29.9.2017

CENA 2017 1-3 týdny/sezona A 1-3 týdny/sezona B
Regisrační poplatek - jednorázová platba 50 EUR 50 EUR
Obecný kurz 20 200 EUR 225 EUR
Intenzivní kurz 26 250 EUR 280 EUR
  • Přijímáme bezhotovostní platby v EUR na náš EUR účet ve FIO bance - držíme cenu (cena nepodléhá kurzovému pohybu)
  • Info pro Erasmus+ / Kurz pro přepočet z Kč na EUR (při vyúčtování – závěrečné zprávě) Vám určuje NAEP/DZS ( nadace ).
  • Kurz pro přepočet na Kč je aktuální v den nabídky ZDE / devizy prodej včetně kurzového rizika/.

V ceně

Kurz dle výběru, registrační poplatky, základní učební materiály - učebnice je možná zakoupit na místě, registrační poplatky, vstupní test, certifikát o absolvování kurzu, využití studijního centra, informační balíček na cestu a služby ALBIONu, pojištění CK pro případ úpadku.

Doplňkové služby - možno zajistit

Ubytování a ceny

Ubytování

neděle – sobota

Hostitelská rodina 

snídaně, polopenze, jednolůžkový pokoj.

Rezidence FIAM (Jean Monet centre)

dvoulůžkový pokoj se sprchou a wc, polopenze. Rezidence leží nedaleko školy, nabízí restauraci, kavárnu, tourist info, přístup k internetu, TV pokoj, diskotéku atd.

Termíny

Celoroční nabídka. 

CENA 2017 1 týden
Hostitelská rodina, jednolůžkový pokoj, snídaně 280 EUR
Hostitelská rodina, jednolůžkový pokoj, polopenze 343 EUR

Program pro volný čas

Vzhledem ke své poloze můžeme říct, že možnosti využití volného času jsou téměř nekonečné. Záleží jen na Vás, zda využijete svého pobytu v Paříži k nákupům, dáte přednost divadlům, kabaretům, muzeím, architektuře nebo budete vychutnávat romantickou atmosféru v kavárnách na břehu Sény se sklenkou něčeho dobrého v ruce…

Dokumenty ke stažení

zpět na výběr školy