Reference

 • Šárka Vrabcová/Mladá Boleslav - kurz pro učitele AJ v Brně Šárka Vrabcová/Mladá Boleslav - kurz pro učitele AJ v Brně

  Touto cestou bych chtěla vyjádřit naprostou spokojenost s intenzivními kurzy anglického jazyka, které jsem měla možnost navštěvovat tento týden v Brně. Musím vyzdvihnout profesionální přístup lektorů, milé jednání, spoustu zajímavých aktivit a rozvoj jazykových schopností a využití angličtiny v praxi-speaking, reading, listening, writing. Během celého týdne jsme probraly spoustu užitečných témat a obohatily slovní zásobu. Po celý kurz panovala přátelská atmosféra a díky malému počtu posluchačů jsme každý měl možnost a prostor k vyjádření našich názorů a procvičení mluveného projevu . Byla jsem opravdu spokojena a ještě jednou moc děkuji především paní Habrové a našim dvěma vynikajícím lektorkám, které se nám po celý týden věnovaly, za příjemnou spolupráci a vřelé jednání.

  Markéta E./ Vysoké Mýto Markéta E./ Vysoké Mýto

  V jazykové škole ALBION navštěvuji pravidelný kurz angličtiny pro středně pokročilé. Kurz probíhá každý týden v malých skupinkách, lektor má individuální přístup ke každému ze studentů. Myslím, že tu pracují pouze kvalitní lektoři, kteří mají chuť a motivaci pracovat s lidmi, jejich hodiny jsou pestré. Rozhodně doporučuji všem, kteří přemýšlí nad zdokonalováním se v jazycích, právě školu Albion

  Monika S. / Vysoké Mýto Monika S. / Vysoké Mýto

  Jazykovou školu Albion navštěvuji již několikátým rokem a jsem velmi spokojena s vedením výuky. Výuka je zaměřena na potřeby studentů, v malých skupinách je možno dobře konverzovat a je prostor na individuální přístup. Vyhovuje mi rozdělení kurzů, ze kterého si může člověk vybrat dle svých potřeb. Tuto jazykovou školu jsem doporučila svým známým i své šestnáctileté dceři. Všichni byli spokojeni.

  Ing. Miroslav V./ Vysoké Mýto Ing. Miroslav V./ Vysoké Mýto

  S výukou anglického jazyka v jazykové a vzdělávací agentuře ALBION jsem byl velice spokojený. Přístup lektorů k žákům je na špičkové úrovni. Určitě budu s výukou v této agentuře pokračovat. Mohu ji všem zájemcům doporučit.

  Pavel T. / Vysoké Mýto Pavel T. / Vysoké Mýto

  Rodilý mluvčí angličtiny mi pomohl postoupit o další úroveň výše. Při debatách o čemkoliv mě opravoval a upozorňoval na chybné vazby, což je přesně to, co jsem od kurzu očekával.

  Jana P./Vysoké Mýto Jana P./Vysoké Mýto

  S výukou jazyků jsem náramně spokojena, zvláště forma neustálé komunikace mě nutí byt neustále zapojena do studijní látky a motivuje mě k následnému učivu, tak k posouvání se dál a dál. Forma domácích úkolu, které si sama musím vymyslet je též velice přínosná. Smysluplná participace studenta do témat, ktere pravě jeho zajímají a jeho individuální zpracování plus následná kontrola s lektorem. Děkuji.

  Lenka Š./Vysoké Mýto Lenka Š./Vysoké Mýto

  Přes agenturu Albion jsem absolvovala individuální kurz angličtiny. Byla jsem spokojená s přístupem agentury i lektorkou. Byla kreativní,příjemná, na každou lekci výborně připravená a snažila se výuku vždy něčím zpestřit.

  Hana H./Brno Hana H./Brno

  V jazykové škole ALBION jsem se účastnila akreditovaného kurzu pro učitele ZŠ. Nejvíce jsem ocenila celkovou atmosféru, lidský i profesní přístup lektorek a náplň hodin.

  Ilona S./ Brno Ilona S./ Brno

  Na výuce jsem ocenila rozmanitost témat(gramatika,konverzace), pracovní listy na procvičování a skvělý přístup ke studentům :-) Děkuji!!

  Jiří M./Brno Jiří M./Brno

  Během kurzu s rodilým mluvčím jsem byl spokojený s praktickým využitím jazyka v malém okruhu posluchačů. Podnětné bylo opravování chyb s vysvětlením.

 • Antonie Š. Moravský Krumlov / EASTBOURNE Antonie Š. Moravský Krumlov / EASTBOURNE

  Zájezd pro školní skupinu EASTBOURNE 2017 Dobrý den, děkuji za příjemnou spolupráci, myslím, že se nám všem zájezd líbil a pro studenty byl přínosnou a užitečnou zkušeností. Mějte se moc hezky, s pozdravem A.Š.

  Darina H. / zájezd s výukou Hastings Anglie Darina H. / zájezd s výukou Hastings Anglie

  BYLA TO PECKA! Za úspěch vděčíme hodně průvodkyni Karolíně, kterou považuji za naprostého profesionála s nekonečnou chutí vše ještě vylepšovat. Naši studenti jí (doslova!) na rukou nosili a já za sebe musím uznat, že jsme si lidsky sedly. Všechno bylo super. Já osobně jsem se byla podívat na jedné hodině, která byla výborná a od vyučujícího jsem dostala i zpětnou vazbu na mé studenty! SUPER ZÁJEZD, DĚKUJEME! Příští rok předávám pomyslné žezlo organizace své kolegyni, bude Vás v září kontaktovat :-)

 • Stanislav R. / EC Oxford Stanislav R. / EC Oxford

  Další spokojený klient - Oxford

  D.N. / Riga - jazykový kurz RJ D.N. / Riga - jazykový kurz RJ

  Pobyt v Rize proběhl k maximální spokojenosti, let i následný odvoz z letiště - perfektně zorganizováno, škola je velmi profesionální a hojně navštěvovaná ze všech států světa, městská doprava v Rize funguje bez problémů, bydlení v rodině mě velmi mile překvapilo. Velmi milá a vstřícná rodina, ke které bych ráda i v době metodického kurzu. Polopenze byla absolutně skvělá, doprovázeli mě i na dva výlety. První cesta do školy byla za pomoci paní bytné a i nadále jsem se na ni mohla z města telefonicky obrátit. Moc děkuji a moc doporučuji Albion Moravia, organizačně vše bez problémů.

  Kateřina P. / CEW Cork kurz pro učitele Kateřina P. / CEW Cork kurz pro učitele

  Ráda bych Vám touto cestou poděkovala za perfektní organizaci odvedenou vaší agenturou. Má cesta do Irska splnila veškeré mé očekávání, škola CEW v Corku má rodinnou atmosféru, učitelé jsou velmi přátelští a vstřícní, přitom metodicky, obsahově splňuje škola jistě vysokou úroveň. Kurz byl velmi intenzivní a přitom bohatý na různé odpolední aktivity, jako např.: výlety do okolí, účast na helloweenské párty, jazzový festival... . Cork je nádherné univerzitní město s nočním bujarým životem, lidé jsou nesmírně vlídní a srdeční. Rodina, ve které jsem bydlela byla skvělá, paní domu vařila každý den irské specialitky, cítila jsem se tam velmi uvolněně. Ještě jednou děkuji za krásné zážitkové dva týdny, opravdu jsem si je užila!

  Markéta Č. / Clubclass Malta Markéta Č. / Clubclass Malta

  Dobrý den, nejdříve jsme dostaly pokoj s balkonem pod úrovní bazénu, tudíž nebyl moc vhodný k posezení a koupelna byla starší, místy plesnivá. Po žádosti o změnu pokoje jsme byly ubytovány v pěkném pokoji. Ve škole jsem byla velmi spokojena, byla jsem ve skupině C1, kde byla perfektní lektorka. Učební materiály velmi dobré. Markéta Č.

  Standa Š. / Sprachcaffe Brighton, jazykový kuz Standa Š. / Sprachcaffe Brighton, jazykový kuz

  Chtěl bych Vám moc poděkovat za spolupráci a zprostředkování. Bylo to úžasné, jeden z nejlepších tripů v životě! :) Vzdělávací program ve Sprachcaffe byl zábavný a výborný pro rozvoj jazyka. A co se týká zábavního programu po škole, tak to byla asi největší pecka. Na vlastní pěst jsem také navštívil Seven Sisters a fotbalový stadion. Opravdu parádních 14 dní. Děkuji za vše. :)

  Lucie Š. / Malta ETI kurz pro učitele CLIL Lucie Š. / Malta ETI kurz pro učitele CLIL

  Moc děkuji za pomoc s výjezdem. Vše bylo perfektně připravené, stačilo jen vytisknout jízdenku a letenku a vyrazit. Škola byla moc fajn, personál i učitelé vstřícní a nápomocní, kurz náročný, ale stál za to. Na kurz CLIL doporučuji jazykovou úroveň B2, B1 se dá také zvládnout, ale je to mnohem náročnější. Malta je nádherná, ač jsem tam jela s pocitem, že to vedro nelze přežít, rychle si zvyknete a po 2 dnech už vám to ani nepřijde. Protože to je malý ostrov, dá se po něm dobře cestovat a během dvou týdnů jste schopni navštívit všechna významná místa. Malťané jsou velmi přátelští a vždy ochotní pomoci.

  Tomáš S. / CES Dublin Tomáš S. / CES Dublin

  Jelikož jsem byl na takovém školení prvně, nemám srovnání a byl jsem vcelku spokojen. Měli jsme výborného lektora, který dokázal v jedné skupině školit učitele aj i učitele CLIL (původně měli mít každý své školení). Jako praktikující učitel CLIL jsem byl ve skupině sám, tudíž jsem řešil s lektorem věci individuálně. Ubytování bylo akorát, dojezd 30 minut mě potěšil, protože kolegové dojížděli i přes hodinu. Odpoledne jsem se účastnil placených prohlídek se školou či sám. Mobilita byla zajímavá zkušenost!

  Dana P. / EC Malta kurz AJ Dana P. / EC Malta kurz AJ

  Doprava do destinace z Brna přes letiště Vídeň byla bez problémů. Na letišti mě přivítal zaměstnanec školy a ve skupince několika cestujících z téhož letu jsme byli přepraveni do ubytování. Bydlela jsem v rodině. Domácí paní měla 69 let a bydlela sama. Šlo o velmi aktivní, komunikativní dámu, které zjevně dělalo radost se o studenty starat. Bydleli jsme u ní celkem tři. Po příjezdu mě posadila do auta a objela město, vysvětlila cestu do školy a pak jsme společně odjely do několik kilometrů vzdálené Meliehy na písečnou pláž. Vyučování probíhalo střídavě v dopoledních a odpoledních blocích. Do skupin jsme byli rozděleni na základě rozřazovacích testů, v případě nespokojenosti bylo možné se v kanceláři školy dohodnout na změně. O úroveň níže bylo možné přestoupit jen na základě žádosti, o úroveň výše pak na základě splnění požadavků testu. Vyplatí se absolvovat úvodní test doma online a vyplnit dotazník priorit. Myslím, že mi pobyt významně pomohl se "rozmluvit", dva týdny jsou ale krátké.

  Eva K. / Horizonte Regensburg - kurz NJ Eva K. / Horizonte Regensburg - kurz NJ

  Malebné město Regensburg leží na jihu Německa, ve spolkové zemi Bavorsko, jen hodinu jízdy od hranic s Českou republikou. Škola Horionte sídlí přímo ve středu historické části města, zařazeného mezi památky UNESCO. Kdo využije možnosti ubytování v rezidenci školy, bude mít své vzdělání nadosah, a to doslova – na cestu do školy mu postačí třeba i jen 10 vteřin. Výuka je vedena velmi kvalitně, lektorky jsou vždy precizně připravené, velmi příjemné a ochotné. Pracují s nadšením. Ve škole panuje přátelská, až skoro domácí atmosféra. Studentům je vždy vše podrobně vysvětleno. Několikrát do týdne je po studiu k dispozici doprovodný program organizovaný školou, večery si může člověk zpestřit návštěvou restaurace, kavárny, baru, nachází se jich tu opravdu mnoho, možná i několik set. Regensburg bych nazvala malou Prahou. Jeho návštěva určitě stojí za to, a i školu Horizonte mohu jen doporučit.

  Miroslava N. / ELC Brighton kurz pro učitele AJ Miroslava N. / ELC Brighton kurz pro učitele AJ

  Studijní stáž, kterou jsem absolvovala v anglickém Brightonu ve škole ELC naprosto předčila má očekávání. Cesta a veškerá vyřizování přes agenturu Albion proběhla bez komplikací a ve všech mých požadavcích mi bylo vyhověno k naprosté spokojenosti. Škola ELC je významným metodickým centrem, který nabízí kurzy nejen pro učitele, ale i kurzy různých zaměření dle požadavků klientů. Setkání s kolegy z různých zemí světa, metodický kurz, město Brighton a ubytování v milé rodině mě opravdu nabilo silnou energií a motivací k další práci. Děkuji agentuře Albion a přeji jí spoustu dalších spokojených klientů jako jsem já.

  Jaroslav S. / Actilingua Vídeň Jaroslav S. / Actilingua Vídeň

  Dobrý den, vážená paní Dolejší, děkuji za Vídeň. U mě velká spokojenost. Acti Lingua Academy Wien je profesionální jazyková škola. Děkuji a na shledanou.

  Věra Z. / Edinburgh Skotsko - jazykový kurz AJ Věra Z. / Edinburgh Skotsko - jazykový kurz AJ

  S pobytem jsem byla maximálně spokojena. Kurz angličtiny ve škole REGENT EDINBURGH. První týden ve škole nás bylo ve skupině jen pět, druhý týden sedm. Hodně mluvení, gramatiky. Zpracovali jsme projekt – známá osobnost Skotska - poet Robert Burns a ten jsme prezentovali v jiné třídě. Edinburgh je krásné město. Na tento pobyt budu dlouho vzpomínat. Jsem ráda, že jsem tento kurz absolvovala a viděla posuny se svou angličtinou.

  Zuzana P. / Oxford kurz pro učitele Zuzana P. / Oxford kurz pro učitele

  Jsem velmi ráda, že jsem se mohla studijního pobytu zúčastnit. Byla to pro mne skvělá zkušenost. Ubytování v rodině bylo báječné, bydlela jsem u starší paní, která se o mne starala "jako o vlastní". Ve škole jsem navštěvovala kurzy anglického jazyka, které vedl místní oxfordský učitel angličtiny. Jeho hodiny byly velmi dobře připravené a byly pro mne výborné, jak po stránce zdokonalování se v anglickém jazyce, tak po stránce pedagogické. Druhou částí kurzu byly hodiny zaměřené na vzdělávání děti se specifickými potřebami učení, které se skládaly z praktických ukázek, sdílení s kolegy a pedagogicko psychologické části. I tato část kurzu byla pro mne velmi přínosná. A v neposlední řadě jsem si velmi užila i objevování Oxfordu v době volna. Spolupráce s rodinou, školou a kolegy byla bezvadná a odvezla jsem si spoustu nových vědomostí, zážitků a nových přátelství.

  Simona P. / ELC Brighton kurz pro učitele AJ Simona P. / ELC Brighton kurz pro učitele AJ

  Byla jsem opravdu nadšená. Velký přínos pro osobní i profesní rozvoj a prevence proti vyhoření. Stoprocentní spokojenost po všech stránkách. Pečlivě zařízený pobyt i cesta. Hostitelská rodina příjemná, blízko školy, flexibilní a vstřícná. Brighton, který mi poradila paní Dolejší, předčil má očekávání. ELC Brighton je výborná škola. Vysoce fundovaní učitelé, skvělá atmosféra, lidský přístup. Šikovně zorganizované úvodní seznamování učitelů a minimálně dvě společná posezení - skvělý odrazový můstek k navazování osobních kontaktů např. pro mezinárodní výměny. Můj kurz Language, Methodology and Culture: Přínosné a zábavné učení, správný poměr teorie a praxe, dobrý volnočasový program. Ráda bych se do ELC opět vrátila, např. na nový kurz Technology in Teaching English. Bonus: Byla jsem ve městě v době konání Gay Pride Parade - velký zážitek!

  Zuzana M. / Exeter Anglie - kurz pro učitele AJ Zuzana M. / Exeter Anglie - kurz pro učitele AJ

  Všechno proběhlo hladce (jako obvykle), i moje kolegyně byly velmi spokojené na svých kurzech, za což Vám velmi děkuji. Můj kurz můžete určitě všem doporučovat - jediná nevýhoda je, že Exeter je dost daleko od Londýna a cesta v autobuse je dost nepříjemná, není tam žádné místo, jede se dlouho.... Příště bych spíš volila dražší vlak. Jinak kurz byl super, plný praktických aktivit, škola i lidé příjemní, moc jsme ocenili výlety, které byly součástí kurzu. Okolí Exeteru je nádherné, přestože počasí bylo typicky anglické, užili jsme si to.

  Natálie H. / kurz AJ Worthing Anglie Natálie H. / kurz AJ Worthing Anglie

  Byla jsem ve na 4 týdny ve Worthing (jižní pobřeží Anglie). Za tu dobu se mi angličtina neuvěřitelně posunula. Chodila jsem do školy CES Worthing a všichni zde byli moc milí a ochotní. Seznámila jsem se nejen s anglickou kulturou, ale i s mnoha dalšími, protože tam jezdí studenti z celého světa. Škola nabízela každý den odpolední/večerní aktivity a celodenní výlety o víkendu. Vše proběhlo bez problému (cesta, ubytování v hostitelské rodině, škola), takže můžu jenom doporučit. ☺

  Iva Z. / Brighton kurz pro učitele AJ Iva Z. / Brighton kurz pro učitele AJ

  Brighton je příjemné přístavní městečko, rozdělené na několik čtvrtí. Na své si přijdou jak milovníci přímořských procházek, tak i milovníci nočního života. Škola ELC je na vysoké úrovni, zajišťují kvalitní zázemí a dávají jistotu, že právě zde jste vítáni. Úroveň výuky je také vysoká, naučila jsem se spoustu zajímavých aktivit. Od letiště Gatwick je vzdáleno asi 50 minut jízdy autobusem. Opravdu jsem byla spokojená. Navíc Angličané jsou zdvořilí, a to nejen ve škole. Děkuji za bezva servis z Vaší strany.

  Soňa S. / Oxford kurz pro učitele AJ Soňa S. / Oxford kurz pro učitele AJ

  Děkuji ještě jednou za pomoc se zařizováním pobytu, byl to nezapomenutelný zážitek na celý život. Za celou dobu jsem nestihla projít všechna místa, která jsem si plánovala - asi budu muset přijet ještě jednou :-) V mé kariéře učitelky anglického jazyka se jednalo rozhodně o nejzajímavější kurz v rámci dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků, který mi přinesl nejen mnoho nových poznatků a zkušeností, ale i náhled do britské kultury a v neposlední řadě jsem si vytvořila mnoho nových kontaktů na kolegy – učitele anglického jazyka po celé Evropě.

  Robert M. / Cheltenham - kurz pro učitele Robert M. / Cheltenham - kurz pro učitele

  Pobyt v Cheltenhamu byl převážně pracovní, kurz zabral většinu dne, ale byl v mnohém přínosný. Hostující rodina byla velmi milá. Jednalo se o starší pár bydlící v rodinném domku, který měl přes 300 let. Všude byly tapety a vrzalo vše, co mělo panty. Ale já to přesto zbožňoval. Město bylo klidné a příjemné. Doprava byla jedinou nevyhovující stránkou cesty. Lufthansa si nerozumí s Birminghamským letištěm. Celkově byl ale kurz i pobyt velmi uspokojivý, zvláště pak pokud má člověk rád příjemné lázeňské město a krásy přírody. Přeji Vám krásné slunečné dny a těším se na další spolupráci!

  Kateřina Š. / Edinburgh Skotsko Kateřina Š. / Edinburgh Skotsko

  Kurz pro učitele AJ v Edinburghu.. S pobytem jsem byla maximálně spokojena, cesta v pořádku, ubytování super, vše předčilo mé očekávání. Hostlady byla milá a ochotná, dům byl krásný, jídlo výborné,spolubydlící byla také fajn. U večeře jsme si povídaly. Ve škole musím pochválit organizaci výuky. Skupiny většinou po 8, max. 12. Byla jsem ve skupině Advanced až CPE - to co jsem potřebovala, hodně mluvení, gramatiky. Metodologie byla zpočátku hodně akademická, druhý týden už více praktická, trochu formou workshopu- sdílení zkušeností.Ráda bych tam zůstala ještě měsíc :-). Pro mě to byl nezapomenutelný zážitek! Děkuji za všechno!

  Markéta K. / ELC Brighton Markéta K. / ELC Brighton

  Škola byla na pobytu to nejlepší, učitelé byli profesionální, výuka měla úroveň. Náplň kurzu doložím rozvrhem. Dohromady nás bylo 35 učitelů z různých zemí Evropy, ale 3 byli až z Jižní Ameriky. Většina byla v rámci ERASMU+. První 2 dny byla výuka společná, pak jsme se rozdělili podle kurzů, na které jsme byli přihlášení. V mé skupině nás bylo 12. Naše hlavní učitelka byla výborná a poskytla nám hodně nápadů a různých aktivit. Hodně silná byla část Methodology, části Language a Culture byly slabší. Kulturní program byl bohatý, nabízeli i hodně exkurzí, žádné jsem se ale nezúčastnila. Školu bych určitě doporučila. Pobyt přes některé nedostatky hodnotím velmi kladně a pobyt v anglicky mluvící zemi byl pro mě jako učitelku angličtiny velkým přínosem. Přivezla jsem si spoustu nápadů a aktivit, procvičila si mluvenou angličtinu a zjistila, jak výuka probíhá v jiných evropských zemích.

  Dana A. / ETI Malta Dana A. / ETI Malta

  V první řadě musím poděkovat svým kolegyním, které projekt připravily a Vám, za vyřízení všech potřebných formalit . Na Maltě, moje škola ETI Malta school je vysoce profesionální a má obrovské zkušenosti s pořádáním kurzů pro učitele. Po výuce jsem maximálně využívala ETI - Social Programme - výlety s průvodcem na nejzajímavější místa na Maltě. Měla jsem obrovské štěstí na hostitelskou rodinu, která řadu let poskytuje ubytování studentům a dospělým, kteří přijeli na studijní pobyt na Maltu. Díky skvělé kuchyni paní domácí, jsem ochutnala pravé maltské speciality. Každý večer jsem si na terase, v širokém rodinné kruhu při sklence vín, dlouho povídaly o životě. Potkala jsem řadu zajímavých lidí, angličtinu slyšela všude kolem sebe, procestovala jsem co šlo. Je to obrovská zkušenost, kterou určitě využiji jak v práci, tak v běžném životě. Moje studijní cesta předčila všechna má očekávání a mohu všem ostatním doporučit.

  Hana Ž. / Emerald Dublin Hana Ž. / Emerald Dublin

  Kurz byl fantastický. Chtěla bych Vám poděkovat za doporučení právě této školy. Škola Emerald je opravdu vynikající, mohu doporučit všem učitelům. Byla jsem spokojena jak se strukturou kurzu, tak s kvalitou vyučujících. Také mimoškolní program je řekla bych nadstandardní. V kurzu nás bylo 7 učitelů, každý z jiné země, nejvzdálenější byla jedna kolegyně z Brazílie. Výborně jsme si rozuměli a vyměnili si i spoustu informací nejenom z oblasti školství. Ubytování jsem měla v rodině, vše bylo odpovídající, neměla jsem žádný problém. Rodina byla vstřícná, snažili se vyhovět a ochotně mi cokoliv vysvětlili.

  Magda C. / Actilingua Vídeň Magda C. / Actilingua Vídeň

  Dobrý den,dcera se včera vrátila z pobytu a byla nadšená. Děkuji za pomoc při nedorozumění na začátku pobytu a třeba příští rok dcera opět někam vyjede.

  Miroslava Ž. / Horizonte Regensburg Miroslava Ž. / Horizonte Regensburg

  V Německu jsem byla velmi spokojená, jak s lektorkou Julií, tak s ubytováním. Chtěla jsem Vám poděkovat za velmi dobře zprostředkovaný pobyt, za ochotu a spolupráci a nevylučuji v budoucnu další spolupráci.

  Martina N. Pozořice / Malta Martina N. Pozořice / Malta

  Ráda bych poděkovala za zprostředkování kurzu. Na Maltě se nám moc líbilo a kurzy byly velmi inspirující. Ve škole byla velmi pohodová a přátelská atmosféra. Spolupráci hodnotím velmi kladně. Veškeré informace nám byly zaslány a nám stačilo jen vytisknout letenku a sbalit kufr :-) Ráda bych poděkovala za zprostředkování kurzu.

  Alice M. Hradec Králové / Oxford Alice M. Hradec Králové / Oxford

  Škola i lektoři výborní, vše k tématu, spousta využitelných tipů do praxe, bezvadná návštěva místní základní školy. Perfektně organizované vycházky po Oxfordu i výlet s průvodcem pořádané školou. Moc Vám děkuji za perfektní organizaci celého mého výjezdu :o)

  Věra H. Moravský Krumlov / Oxford Věra H. Moravský Krumlov / Oxford

  Ráda bych Vám poděkovala za přípravu mého studijního pobytu v Oxfordu. Vše proběhlo podle plánu a já jsem byla maximálně spokojená. Také ubytování bylo velice pěkné. Zahraniční škola: Lake Oxford

  Petr K. Pozořice / Malta Petr K. Pozořice / Malta

  Chtěl bych poděkovat za veškerý Váš servis, byl perfektní. I díky němu jsem se za celou dobu pobytu nedostal do problémové situace a můj výsledný dojem je víc než pozitivní.

  Irena J. Pozořice / Malta Irena J. Pozořice / Malta

  Za angličtinou na Maltu Uvažujete-li o jazykovém či metodologickém kurzu v zahraničí a milujete přímořské oblasti, pak Vám vřele doporučuji vyrazit na Maltu. Jste-li učitelem, neváhejte a podejte si žádost o grant v rámci vzdělávacího programu Evropské unie nazvaného Erasmus+, který je financován z prostředků Evropské unie.

  Petr P. Praha / Malta Petr P. Praha / Malta

  Dobrý den paní Dolejší,děkuji za vše, cesta proběhla bez sebemenších problémů. Jsem velice spokojen, pobyt na Maltě byl úžasný. Rodina, kde jsem bydlel byli velice přátelští a vstřícní lidé. Škola byla také super, veškerý personál se choval velice vstřícně a učitelé byli skvělí. Výborně jsem si to užíval. Zahraniční škola: EC Malta

  Ivana T. Pozořice / Londýn Ivana T. Pozořice / Londýn

  Pro svůj jazykový kurz v zahraničí jsem oslovila CK ALBION MORAVIA. Rozhodně to nebyl krok vedle. Vstřícné jednání, dostatek informací o škole i rodině, řešení nepředvídatelných událostí. Za tyto "skills" si u mě CK vysloužila jedničku! Prvotní obavy z mé úrovně angličtiny byly po prvních pár minutích ve škole pryč. Lektorka byla velice trpělivá a lekce byly velice zajímavé. Kromě standartních učebních pomůcek jsme hráli mnoho her a aktivit. Krásný týden! I.T. Zahraniční škola Clubclass Londýn

  Helena N. Přerov / Edinburgh Helena N. Přerov / Edinburgh

  Děkuji Vám za zprostředkování pobytu v Edinburghu. Prožili jsme tam velmi příjemný týden. Velmi se mi líbilo jak ve škole, tak v hostitelské rodině. Všude jsme se setkali s velmi vstřícným a přátelským přístupem. Paní Angela, u které jsme bydleli, o nás pečovala nad rámec svých povinností. Vedli jsme spolu denně velmi příjemné konverzace jak při snídani tak při večeři. Zavedla nás na zajímavá místa v Edinburghu. Ve škole se nám střídali vyučující, kteří měli své hodiny velmi dobře a zajímavě připraveny.

  Martina K. Pozořice / Malta Martina K. Pozořice / Malta

  Děkujeme za spolupráci, s přáním hezkých jarních dní. M.K. Zahraniční škola: Clubclass Malta

  H.R. Lánov / Oxford H.R. Lánov / Oxford

  moc Vám děkuji za zprostředkování metodického kurzu pro učitele v Oxfordu. Celý dvoutýdenní pobyt byl jedním slovem nádherný. Oxford je město, ve kterém se rozhodně nudit nebudete. Je tam plno muzeí, památek a hlavně krásná architektura. Kurz Creative Teaching in Secondary/Adult Classroom na škole The Lake School of English doporučuji všem učitelům, kteří hledají nové nápady a aktivity do svých hodin. Kurz byl skvělý nejen díky výborné učitelce Lucy, ale také kolektivu, který se tam sešel ze všech koutů Evropy.

  R.P. Šumperk / Brighton R.P. Šumperk / Brighton

  spolupráce s Albionem byla výborná, vše bylo zařízeno k mé úplné spokojenosti, nebylo potřeba nic měnit či řešit ani cestou ani při pobytu. Brighton je velmi příjemné a přátelské přímořské město a hotel i škola, jejichž služeb jsem využívala, byly moři na dohled! Metodický kurz ve škole The English Language Centre Brighton byl na vysoké úrovni veden zkušenými lektory. Mějte se hezky, děkuji za skvělou spolupráci! Zahraniční škola: ELC Brighton

  Dáša S. / Inlingua Malta Dáša S. / Inlingua Malta

  moc ráda bych vám chtěla poděkovat za zprostředkování kurzu angličtiny na Maltě.Vše klapalo na 100%. Jsem velmi nadšená. Ve skupině nás bylo asi 9 z různých koutů světa. Organizace naprosto skvělá, nebylo ani malinké pochybení za strany školy.Lektorka mluvila velmi srozumitelně , hodiny byly tématické a myslím, že se všem líbily. Poloha školy ve Sliemě je výborná, 100 m od moře. Jednou větou- klidně bych jela s vámi znovu. Moc se mi to líbilo, zlepšení mé začínající angličtiny je prý patrné.Takže všem, kd

  Ondřej Š. Šumperk / CES Dublin Ondřej Š. Šumperk / CES Dublin

  ještě jednou bych Vám chtěl poděkovat za perfektně zajištěný pobyt. Přístup zaměstnanců i učitelů CES je v Dublinu na vysoce profesionální úrovni, maximálně se snaží vyjít vstříc všem potřebám studentů včetně zajištěného sociálního programu odpoledne nebo o víkendu. Výuka byla také na odpovídající úrovni, učitelé, se kterými jsem se potkal, jsou milí a tolerantní k našim jazykovým nedostatkům :). Výuka byla vždy skvěle promyšlena. Ubytování bylo sice skromné, ale paní byla přátelská, komunikativní, , probrali jsme všechno možné:), navíc skvělá kuchařka. Dělala vše pro to, abychom se tam cítili jako doma (měl jsem tam 3 spolubydlící z Itálie a Španělska).

  Monika & Lenka / IPC Gloucester Monika & Lenka / IPC Gloucester

  Studijní pobyt v Anglii byl pro nás velkým přínosem. Hostitelská rodina byla úžasná, vycházela nám maximálně vstříc, skvělé byly procházky a konverzace u společných večeří. Škola předčila naše očekávání zejména v tom, že všichni lektoři tolerovali naši úroveň anglického jazyka. Přínosné byly nejen lekce anglické gramatiky, návštěva místní školy, ale především workshopy s ostatními účastníky projektu Erasmus+. Skvělé zážitky máme i ze setkání s jinými angličany - vždy jsme se setkali se vstřícností, úsměvem a pomocí!!! Tuto zkušenost můžeme doporučit všem zájemcům o studijní pobyt pořádaný Vaší agenturou.

Prostor k vyjádření