Reference

 • Markéta E./ Vysoké Mýto Markéta E./ Vysoké Mýto

  V jazykové škole ALBION navštěvuji pravidelný kurz angličtiny pro středně pokročilé. Kurz probíhá každý týden v malých skupinkách, lektor má individuální přístup ke každému ze studentů. Myslím, že tu pracují pouze kvalitní lektoři, kteří mají chuť a motivaci pracovat s lidmi, jejich hodiny jsou pestré. Rozhodně doporučuji všem, kteří přemýšlí nad zdokonalováním se v jazycích, právě školu Albion

  Monika S. / Vysoké Mýto Monika S. / Vysoké Mýto

  Jazykovou školu Albion navštěvuji již několikátým rokem a jsem velmi spokojena s vedením výuky. Výuka je zaměřena na potřeby studentů, v malých skupinách je možno dobře konverzovat a je prostor na individuální přístup. Vyhovuje mi rozdělení kurzů, ze kterého si může člověk vybrat dle svých potřeb. Tuto jazykovou školu jsem doporučila svým známým i své šestnáctileté dceři. Všichni byli spokojeni.

  Ing. Miroslav V./ Vysoké Mýto Ing. Miroslav V./ Vysoké Mýto

  S výukou anglického jazyka v jazykové a vzdělávací agentuře ALBION jsem byl velice spokojený. Přístup lektorů k žákům je na špičkové úrovni. Určitě budu s výukou v této agentuře pokračovat. Mohu ji všem zájemcům doporučit.

  Pavel T. / Vysoké Mýto Pavel T. / Vysoké Mýto

  Rodilý mluvčí angličtiny mi pomohl postoupit o další úroveň výše. Při debatách o čemkoliv mě opravoval a upozorňoval na chybné vazby, což je přesně to, co jsem od kurzu očekával.

  Jana P./Vysoké Mýto Jana P./Vysoké Mýto

  S výukou jazyků jsem náramně spokojena, zvláště forma neustálé komunikace mě nutí byt neustále zapojena do studijní látky a motivuje mě k následnému učivu, tak k posouvání se dál a dál. Forma domácích úkolu, které si sama musím vymyslet je též velice přínosná. Smysluplná participace studenta do témat, ktere pravě jeho zajímají a jeho individuální zpracování plus následná kontrola s lektorem. Děkuji.

  Lenka Š./Vysoké Mýto Lenka Š./Vysoké Mýto

  Přes agenturu Albion jsem absolvovala individuální kurz angličtiny. Byla jsem spokojená s přístupem agentury i lektorkou. Byla kreativní,příjemná, na každou lekci výborně připravená a snažila se výuku vždy něčím zpestřit.

  Hana H./Brno Hana H./Brno

  V jazykové škole ALBION jsem se účastnila akreditovaného kurzu pro učitele ZŠ. Nejvíce jsem ocenila celkovou atmosféru, lidský i profesní přístup lektorek a náplň hodin.

  Ilona S./ Brno Ilona S./ Brno

  Na výuce jsem ocenila rozmanitost témat(gramatika,konverzace), pracovní listy na procvičování a skvělý přístup ke studentům :-) Děkuji!!

  Jiří M./Brno Jiří M./Brno

  Během kurzu s rodilým mluvčím jsem byl spokojený s praktickým využitím jazyka v malém okruhu posluchačů. Podnětné bylo opravování chyb s vysvětlením.

 • Antonie Š. Moravský Krumlov / EASTBOURNE Antonie Š. Moravský Krumlov / EASTBOURNE

  Zájezd pro školní skupinu EASTBOURNE 2017 Dobrý den, děkuji za příjemnou spolupráci, myslím, že se nám všem zájezd líbil a pro studenty byl přínosnou a užitečnou zkušeností. Mějte se moc hezky, s pozdravem A.Š.

  Darina H. / zájezd s výukou Hastings Anglie Darina H. / zájezd s výukou Hastings Anglie

  BYLA TO PECKA! Za úspěch vděčíme hodně průvodkyni Karolíně, kterou považuji za naprostého profesionála s nekonečnou chutí vše ještě vylepšovat. Naši studenti jí (doslova!) na rukou nosili a já za sebe musím uznat, že jsme si lidsky sedly. Všechno bylo super. Já osobně jsem se byla podívat na jedné hodině, která byla výborná a od vyučujícího jsem dostala i zpětnou vazbu na mé studenty! SUPER ZÁJEZD, DĚKUJEME! Příští rok předávám pomyslné žezlo organizace své kolegyni, bude Vás v září kontaktovat :-)

 • Martina N. Pozořice / Malta Martina N. Pozořice / Malta

  Ráda bych poděkovala za zprostředkování kurzu. Na Maltě se nám moc líbilo a kurzy byly velmi inspirující. Ve škole byla velmi pohodová a přátelská atmosféra. Spolupráci hodnotím velmi kladně. Veškeré informace nám byly zaslány a nám stačilo jen vytisknout letenku a sbalit kufr :-) Ráda bych poděkovala za zprostředkování kurzu. Na Maltě se nám moc líbilo a kurzy byly velmi inspirující. Ve škole byla velmi pohodová a přátelská atmosféra. Spolupráci hodnotím velmi kladně. Veškeré informace nám byly zaslány.

  Alice M. Hradec Králové / Oxford Alice M. Hradec Králové / Oxford

  Škola i lektoři výborní, vše k tématu, spousta využitelných tipů do praxe, bezvadná návštěva místní základní školy. Perfektně organizované vycházky po Oxfordu i výlet s průvodcem pořádané školou. Moc Vám děkuji za perfektní organizaci celého mého výjezdu :o)

  Věra H. Moravský Krumlov / Oxford Věra H. Moravský Krumlov / Oxford

  Ráda bych Vám poděkovala za přípravu mého studijního pobytu v Oxfordu. Vše proběhlo podle plánu a já jsem byla maximálně spokojená. Také ubytování bylo velice pěkné. Zahraniční škola: Lake Oxford

  Petr K. Pozořice / Malta Petr K. Pozořice / Malta

  Chtěl bych poděkovat za veškerý Váš servis, byl perfektní. I díky němu jsem se za celou dobu pobytu nedostal do problémové situace a můj výsledný dojem je víc než pozitivní.

  Irena J. Pozořice / Malta Irena J. Pozořice / Malta

  Za angličtinou na Maltu Uvažujete-li o jazykovém či metodologickém kurzu v zahraničí a milujete přímořské oblasti, pak Vám vřele doporučuji vyrazit na Maltu. Jste-li učitelem, neváhejte a podejte si žádost o grant v rámci vzdělávacího programu Evropské unie nazvaného Erasmus+, který je financován z prostředků Evropské unie.

  Petr P. Praha / Malta Petr P. Praha / Malta

  Dobrý den paní Dolejší,děkuji za vše, cesta proběhla bez sebemenších problémů. Jsem velice spokojen, pobyt na Maltě byl úžasný. Rodina, kde jsem bydlel byli velice přátelští a vstřícní lidé. Škola byla také super, veškerý personál se choval velice vstřícně a učitelé byli skvělí. Výborně jsem si to užíval. Zahraniční škola: EC Malta

  Ivana T. Pozořice / Londýn Ivana T. Pozořice / Londýn

  Pro svůj jazykový kurz v zahraničí jsem oslovila CK ALBION MORAVIA. Rozhodně to nebyl krok vedle. Vstřícné jednání, dostatek informací o škole i rodině, řešení nepředvídatelných událostí. Za tyto "skills" si u mě CK vysloužila jedničku! Prvotní obavy z mé úrovně angličtiny byly po prvních pár minutích ve škole pryč. Lektorka byla velice trpělivá a lekce byly velice zajímavé. Kromě standartních učebních pomůcek jsme hráli mnoho her a aktivit. Krásný týden! I.T. Zahraniční škola Clubclass Londýn

  Helena N. Přerov / Edinburgh Helena N. Přerov / Edinburgh

  Děkuji Vám za zprostředkování pobytu v Edinburghu. Prožili jsme tam velmi příjemný týden. Velmi se mi líbilo jak ve škole, tak v hostitelské rodině. Všude jsme se setkali s velmi vstřícným a přátelským přístupem. Paní Angela, u které jsme bydleli, o nás pečovala nad rámec svých povinností. Vedli jsme spolu denně velmi příjemné konverzace jak při snídani tak při večeři. Zavedla nás na zajímavá místa v Edinburghu. Ve škole se nám střídali vyučující, kteří měli své hodiny velmi dobře a zajímavě připraveny.

  Martina K. Pozořice / Malta Martina K. Pozořice / Malta

  Děkujeme za spolupráci, s přáním hezkých jarních dní. M.K. Zahraniční škola: Clubclass Malta

  H.R. Lánov / Oxford H.R. Lánov / Oxford

  moc Vám děkuji za zprostředkování metodického kurzu pro učitele v Oxfordu. Celý dvoutýdenní pobyt byl jedním slovem nádherný. Oxford je město, ve kterém se rozhodně nudit nebudete. Je tam plno muzeí, památek a hlavně krásná architektura. Kurz Creative Teaching in Secondary/Adult Classroom na škole The Lake School of English doporučuji všem učitelům, kteří hledají nové nápady a aktivity do svých hodin. Kurz byl skvělý nejen díky výborné učitelce Lucy, ale také kolektivu, který se tam sešel ze všech koutů Evropy.

  R.P. Šumperk / Brighton R.P. Šumperk / Brighton

  spolupráce s Albionem byla výborná, vše bylo zařízeno k mé úplné spokojenosti, nebylo potřeba nic měnit či řešit ani cestou ani při pobytu. Brighton je velmi příjemné a přátelské přímořské město a hotel i škola, jejichž služeb jsem využívala, byly moři na dohled! Metodický kurz ve škole The English Language Centre Brighton byl na vysoké úrovni veden zkušenými lektory. Mějte se hezky, děkuji za skvělou spolupráci! Zahraniční škola: ELC Brighton

  Dáša S. / Inlingua Malta Dáša S. / Inlingua Malta

  moc ráda bych vám chtěla poděkovat za zprostředkování kurzu angličtiny na Maltě.Vše klapalo na 100%. Jsem velmi nadšená. Ve skupině nás bylo asi 9 z různých koutů světa. Organizace naprosto skvělá, nebylo ani malinké pochybení za strany školy.Lektorka mluvila velmi srozumitelně , hodiny byly tématické a myslím, že se všem líbily. Poloha školy ve Sliemě je výborná, 100 m od moře. Jednou větou- klidně bych jela s vámi znovu. Moc se mi to líbilo, zlepšení mé začínající angličtiny je prý patrné.Takže všem, kd

  Ondřej Š. Šumperk / CES Dublin Ondřej Š. Šumperk / CES Dublin

  ještě jednou bych Vám chtěl poděkovat za perfektně zajištěný pobyt. Přístup zaměstnanců i učitelů CES je v Dublinu na vysoce profesionální úrovni, maximálně se snaží vyjít vstříc všem potřebám studentů včetně zajištěného sociálního programu odpoledne nebo o víkendu. Výuka byla také na odpovídající úrovni, učitelé, se kterými jsem se potkal, jsou milí a tolerantní k našim jazykovým nedostatkům :). Výuka byla vždy skvěle promyšlena. Ubytování bylo sice skromné, ale paní byla přátelská, komunikativní, , probrali jsme všechno možné:), navíc skvělá kuchařka. Dělala vše pro to, abychom se tam cítili jako doma (měl jsem tam 3 spolubydlící z Itálie a Španělska).

  Monika & Lenka / IPC Gloucester Monika & Lenka / IPC Gloucester

  Studijní pobyt v Anglii byl pro nás velkým přínosem. Hostitelská rodina byla úžasná, vycházela nám maximálně vstříc, skvělé byly procházky a konverzace u společných večeří. Škola předčila naše očekávání zejména v tom, že všichni lektoři tolerovali naši úroveň anglického jazyka. Přínosné byly nejen lekce anglické gramatiky, návštěva místní školy, ale především workshopy s ostatními účastníky projektu Erasmus+. Skvělé zážitky máme i ze setkání s jinými angličany - vždy jsme se setkali se vstřícností, úsměvem a pomocí!!! Tuto zkušenost můžeme doporučit všem zájemcům o studijní pobyt pořádaný Vaší agenturou.

Prostor k vyjádření