Skupinový zájezd Sluníčko Anglie

Anglie děti a mládež 29.7.-13.8.17 SLUNÍČKO

Skupinový letní jazykový pobyt ve Velké Británii pro děti a mládež, pro dospělé a rodiče

Připravili jsme pro Vás jazykový pobyt v krásném klidném přímořském letovisku Worthing - jižní pobřeží Anglie. Tato nabídka je určena jak dětem a mládeži od 11 do 18 let, tak dospělým, kteří chtějí studium jazyka zkombinovat s poznáváním krás této ostrovní země.

Za velmi příznivou cenu mohou Vaše děti i Vy strávit dva týdny na anglickém pobřeží, zdokonalit se v anglickém jazyce, poznat místní kulturu a zvyky a navštívit zajímavá místa. Děti mohou cestovat bez doprovdu rodičů - již od 11 let!

Základní informace

Věk: min. 11 let - cca 60 / děti, mládež a možno i rodiče
Ubytování: hostitelská rodina, plná penze (oběd formou balíčku )
Doprava: autobus vysoké kvality
Termín: sobota 29.07. - neděle 13.08.2017

Worthing

Přímořské letovisko na jihu Anglie je považováno na ideální místo ke studiu jazyka. Klidná atmosféra, přátelští lidé a četné parky dělají z tohoto města ideální místo na zdokonalování se v jazyce a zároveň je Worthing obklopen spoustou zajímavých a významných míst. Nachází se kousek od centra jižního pobřeží – Brightonu a asi hodinu cesty od Londýna. Zdejší lidé jsou známí pro svou pohostinností a v námi zajištěných hostitelských rodinách se budete cítit skutečně "jako doma".

Škola

Výuka je zajištěna ve škole St. George´s Clubclass přímo ve středu města, a to v dopoledních hodinách. První den ve škole obdržíte test, na jehož základě budete rozřazeni do mezinárodních skupin odpovídajících Vaší jazykové úrovni.

Intenzita výuky je 20 vyučovacích hodin týdně, tedy 40 vyučovacích hodin za pobyt. Výuka je zaměřena na gramatiku, poslech, psaní a hlavně na konverzaci. Tu si také můžete procvičit i při rozhovorech s ostatními studenty z jiných zemí během posezení ve školní zahradě nebo společenské místnosti. Studentům je k dispozici obsáhlá knihovna a přístup na internet.

Ubytování a strava

Nejlepším doplňkem ke studiu angličtiny je ubytování v hostitelské rodině. Jenom tak si můžete vědomosti nabyté v kurzu ověřit a procvičit v praxi a zároveň máte možnost poznat život v jiné zemi. Ubytování ve vybraných hostitelských rodinách je zajištěno po jednom česky mluvícím studentovi. Rodina Vám kromě pokoje a vlídného přijetí poskytne i stravu formou plné penze. Ta se skládá ze snídaně (např. toast s marmeládou, corn flakes nebo vajíčka), obědu formou balíčku (sandwich, ovoce, brambůrky, nápoj) a večeře (zde můžete očekávat jídlo podobné našemu, těstoviny, maso s přílohou apod.).

Doprava

Zahraničním luxusním autobusem s DVD, WC, klimatizací. V ceně je i trajekt Calais-Dover-Calais.

Odpolední program

Na organizování odpoledního programu se podílí částečně škola, ale hlavně průvodci, kteří skupinu doprovází.

Program je sestaven tak, aby zahrnoval co nejvíce zajímavých míst v blízkém i vzdálenějším okolí a byl pro členy skupiny zajímavý a poučný. Odpolední program je organizován pro mladší část skupiny (děti a mládež), ale dospělí se mohou kdykoliv připojit.

Pokud se tedy výjezdu zúčastníte se svou ratolestí a budete si odpoledne chtít posedět na kávě se svými spolužáky nebo ostatními členy skupiny, o Vaše dítě se postarají naši průvodci. Pokud budete chtít plánované místo navštívit spolu se svým dítětem, jste více než vítán/a. O děti, jejichž rodiče se výjezdu neúčastní, se plně postarají přítomní průvodci.

Cena 2 týdenního pobytu pro děti a mládež (i rodiče):

29 990 Kč držíme cenu z roku 2016 !

Cena zahrnuje
 • dopravu zahraničním autobusem
 • trajekt Calais-Dover-Calais
 • ubytování v hostitelské rodině na 13 nocí, plná penze (oběd formou balíčku)
 • 40 lekcí anglického jazyka za dva týdny
 • odpolední aktivity každý den i během víkendu
 • kompletní pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně pojištění na storno
 • průvodce po celou dobu cesty i pobytu
 • informační balíček na cestu a služby agentury ALBION
 • pojištění zájezdu CK pro případ úpadku, dle zákona

Poskytované slevy

 • na pobyt pro 1 dospělého a 1 dítě (nebo 2 děti - sourozenci) - cena celkem 58 980 Kč
 • Objednání a uhrazení zálohy 100% do 28.02. = sleva 2%

 • Objednání a uhrazení zálohy 50% do 31.03.= sleva 1% 

 • Slevy nelze kombinovat!

Léto jak má být: odpočinek, přátelská atmosféra, poznávání, moře a studium angličtiny… a to vše za super cenu!!

Napište si o příkladový program pobytu.


Co je u nás nového

Neváhejte a zapište se do kurzů Příprava na státní maturitu z AJ

Na našem přípravném kurzu se naučíte vše potřebné ke státní maturitní zkoušce z angličtiny.        Termín: 10.1. – 4.4. 2018 (středa 16:00-17:30h)  CENA: 4.100,- Kč/při minimáln…

Akreditovaný kurz AJ/NJ 32 pro učitele ZŠ BRNO

Cílová skupina: učitelé 1.stupně ZŠ, učitelé 2.stupně ZŠ              Počet hodin: 32 vyučovacích hodin         Cena: 4 500 Kč při minim…

EC - Malta

EC MALTA / Book a stay in Malta and enjoy a complimentary tour of Valletta, the European Capital of Culture in 2018Booking date: until December 15, 2017Study date: until December 29, 2017Vyžádejte si cenovou nabídku: dolejsi@albionmoravia.cz

Bonus 100 GBP pro učitele

Studijní a poznávací zájezdy pro školní kolektivy. BONUS PRO UČITELE: objednejte zájezd do 30.11.2017 s výjzdem kdykoliv 2017-2018 a získejte bonus ve formě kapesného 100 GBP!ANGLIE • SKOTSKO • IRSKO • NĚMECKO…