Doprava

Doprava do místa konání kurzu

Ve spolupráci s dopravními společnostmi a zprostředkovatelskými agenturami Vám zajistíme dopravu z místa bydliště do místa konání kurzu.

Letecky

Lety mohou být s odletem z Brna, Ostravy, Prahy, Vídně nebo Bratislavy atd. do všech větších center. Rezervaci letenky přes portál "kralovna" zajistíme zdarma!
Letenku si můžete vyhledat zdarma - žádné skryté poplatky - cena je již finální:
Online rezervace letenek
CENA letenky se odvíjí od přesné rezervace, věku cestujícího, délky pobytu apod.

Nízkonákladové letenky a online letenky BA, Air Malta apod. ( bez využití portálu "kralovna" ) + transakční poplatek 150 Kč / jedna cesta. 

Easy Jet: www.easyjet.com
Ryan Air: www.ryanair.com 
Aer Lingus: www.aerlingus.com
Wizz Air: www.wizzair.com
British Airways: www.britishairways.com atd.

Doprava v rámci ČR - přeprava na letiště či autobusové nádraží

cena autobusového/vlakového spojení je již konečná. Dopravu v rámci ČR vám dle našich možností (jen pokud lze zakoupit online) zajistíme bez dalších poplatků.
Spolupracujeme se všemi dopravními společnostmi a převážně s Regio Jet https://www.regiojet.cz/ , Flix Bus  https://www.flixbus.cz/

Vlakem

Za dopravu vlakovou (např. ČD nebo Leo Express apod.) vám budeme účtovat transakční poplatek 50 Kč/za 1 cestu, mezinárodní jízdenka. 

Autobusem

Spolupracujeme s dopravními společnostmi Regio Jet https://www.regiojet.cz/ , Flix Bus  https://www.flixbus.cz/ , Eurolines, Tiger express apod. , které zajišťují dopravu do větších evropslých měst. 

Další nástupní místa: 
K ceně možné připočítat nástup v Brně (+ cca 300 Kč / zpáteční), v Jihlavě nebo z Ostravy, Olomouce a Nového Jičína (+ cca 500 Kč) apod.

Mimořádná zpáteční jízdenka FIRST MOMENT - 1 690 Kč / zpáteční, 950 Kč / jedna cesta.
Podmínky využití této nabídky - čerpáno z www SA:

Zpáteční cesta u běžných jízdenek může být „open“ až 1 rok. Za zaknihování zpáteční cesty v Anglii zaplatíte manipulační poplatek.

Transfer

většina jazykových škol nabízí možnost využít nabídky školního transferu z letiště do ubytování a zpět. Vždy u každé jednotlivé školy najdete výši poplatku za tuto službu. Rádi Vám poradíme, kde bude výhodnější využít služeb taxi. Jazykové školy na Maltě, v Corku, na NZ a v Kapském městě nabízí tuto službu jakou součást nabídky a neúčtují si žádné další poplatky. V Anglii Vám také můžeme nabídnout za velice výhodných podmínek zajištění autobusové jízdenky společnosti National Express.

Pokud cestujete do Velké Británie a Vaším cílem je jiné město než Londýn, rádi Vám zajistíme jízdenku společnosti National Express do níže uvedených měst, orientační ceny jsou uvedeny v GBP.

Autobusové jízdenky National Express

Můžeme zajistit nejpozději14 dní před výjezdem do zahraničí. Jízdenky platí 3 měsíce a zpáteční cesta může být „open“ – rezervace zpáteční cesty v Anglii je za poplatek cca 1,50 GBP. Částku vám budeme účtovat v Kč, v přepočtu dle aktuálního kurzu + transakční poplatek 100Kč za jednu cestu.


Co je u nás nového

Sleva až 400 EUR SPRACHCAFFE - všechny lokality

Save up to 400 Euros on your booking with Sprachcaffe! Take advantage of our Easter discount by booking a language course and your accommodation with us, between the 19th of March and the 16the of April. Conditions: Traveling time: From now until the 16th of April and from the 26th…

Vysoké Mýto - Jazykové kurzy srpen 2018

ZAČÁTEK KURZŮ: srpen 2018 Místo konání: Albion – jazyková škola s.r.o., Rokycanova 114 (budova Agroprojekce vedle podchodu), Vysoké Mýto Přihlášku odevzdejte nejpozději do 27. července 2018…

ERASMUS+ pro pracovníky ve školství 2018

Termín odeslání žádostí o grant pro pedagogické pracovníky / ZŠ,MŠ a SŠ / je 1.2.2018. Volejte a vyžádejte si naši asistenci ZDARMA 608 111 599Více informací ZDE

English for Work Malta 4 týdny

Skvělá nabídka 4 týdenního studia na Maltě. Více informací najdete zde